EnglishRussianTurkish
EnglishRussianTurkish

FLYING DRAGON

Uçan Ejderha İle Uçmaya Hazır Mısınız?

Transfer araçlarımız ile otelden alınarak buluşma noktasına getiriliyorsunuz. Burada uçuş yapacağınız pilotunuz ile tanışacaksınız. Gerekli bilgilendirmeler ve sigorta kaydınız yapıldıktan sonra kalkış noktasına götürülmek için Toros Dağları’nın eteğinde kısa bir yolculuk yapacaksınız.

Kalkış yapmadan önce pilotunuz sizi rahat ve emniyetli bir şekilde uçuş yapmanız için ekipmanlarınızı kuşandıracaktır. Size pilotunuz tarafından gerekli yönlendirmelerin sunulmasının ardından uçuşa hazırsınız. Pilotunuz ile birlikte birkaç cesur adım atarak uçuşa başlayacaksınız.

Pilotunuz uçuş boyunca tüm işi yapacak. Sizin sadece kamerayı tutmanız ve arkanıza yaslanıp rahatlayarak uçuşun ve anın tadını çıkarmak kalıyor.

Gökyüzünün büyüleyici dünyası içinde uçuşu gerçekleştirmenin huzuru ile birlikte Alanya’nın muhteşem manzarasının eşliğinde fotoğraf ve videolarınızı çekerek anı kayıt altına alın, gelecekte sevdikleriniz ile birlikte izleyip görün! Pilotlarımızın tamamı konusunda uzman lisanslı ve sigortalıdır. Tüm uçuş süreci boyunca pilotunuz size rehberlik edecektir. Yüksekten uçup iniş yapacağınız dünyaca ünlü Cleopatra Plajı’na gelerek iniş yapıyoruz. Kalkışta olduğu gibi ayağa kalkarak birkaç adım atarak iniyorsunuz. Transfer araçları ile buluşma noktamıza dönüyoruz. Sonrasında size uçuşun videosu ve fotoğrafları izlettiriliyor.
×